Email: biuro@sumaservice.pl

Tel: 94 343 52 26

Tel/Fax: 94 341 53 32

Adres: ul. Morska 44, 75-225 Koszalin

Napisz od nas:

Dział handlowy

Małgorzata Smelkowska

tel. 94 343 52 26
e-mail: g.smelkowska@sumaservice.pl

Joanna Kobus

tel. 94 341 53 32
e-mail: j.kobus@sumaservice.pl

zamówienia publiczne i sprzedaż internetowa

Magdalena Pająk

tel. 512 674 716
e-mail: m.pajak@sumaservice.pl

serwis

Michał Smelkowski

kierownik serwisu
tel. 509 75 05 24
e-mail: m.smelkowski@sumaservice.pl

Marek Miszczyński

zgłaszanie awarii
tel. 500 130 061
e-mail: technika@sumaservice.pl

Logistyka

Paulina Hinc

tel. 94 341 53 32
kom. 512 445 302
e-mail: p.hinc@sumaservice.pl

Dział rozliczeń

Barbara Soból

tel. 94 343 52 26
e-mail: b.sobol@sumaservice.pl

Przedstawiciele/doradcy:

Krystian Wiśniewski

wyposażenie gastronomii + systemy higieny
tel. 502 491 107
e-mail: k.wisniewski@sumaservice.pl

Grzegorz Lawrenc

wyposażenie gastronomii + systemy higieny
tel. 518 254 663
e-mail: g.lawrenc@sumaservice.pl

Dariusz Kuklewski

przemysł spożywczy + systemy higieny
tel. 577 002 189
e-mail: d.kuklewski@sumaservice.pl

Agata Witkowska

wyposażenie gastronomii + systemy higieny
tel. 500 361 286
e-mail: a.witkowska@sumaservice.pl

Dział projektowy:

Daniel Pełczyński

wyposażenie gastronomii
tel. 500 130 060
e-mail: d.pelczynski@sumaservice.pl

Adam Smelkowski

wyposażenie gastronomii + pralnie
tel. 502 319 091
e-mail: a.smelkowski@sumaservice.pl