• Telefon: 94 343 52 26
  • biuro@sumaservice.pl

Suma Service

ul. Morska 44
75-225 Koszalin

tel. 94 343 52 26
tel./fax 94 341 53 32

e-mail: biuro@sumaservice.pl

Kierownik biura:

Michał Smelkowski tel. 509 75 05 24
e-mail: m.smelkowski@sumaservice.pl

Dział handlowy:

Małgorzata Smelkowska tel. 94 343 52 26
e-mail: g.smelkowska@sumaservice.pl

Dorota Sarnacka tel. 94 341 53 32  d.sarnacka@sumaservice.pl

Specjalista ds. zamówień i logistyki

Katarzyna Pawlak tel. / fax: 94 341 53 32
e-mail: k.pawlak@sumaservice.pl

Kadry i rozliczenia

Kamila Pawlak tel. 94 343 52 26
e-mail: kamila.pawlak@sumaservice.pl

Przedstawiciele/doradcy:

Krystian Wiśniewski tel.502 491 107
e-mail: k.wisniewski@sumaservice.pl
– systemy higieny + wyposażenie gastronomii

Grzegorz Lawrenc tel. 518 254 663
e-mail: g.lawrenc@sumaservice.pl
– wyposażenie gastronomii + systemy higieny

Cezary Kowalski tel. 570 824 666
e-mail: c.kowalski@sumaservice.pl
– przemysł spożywczy + systemy higieny

Agata Witkowska tel. 500 361 286
– przedstawiciel handlowy higiena i wyposażanie gastronomii

Krystian Szmidt tel. 512 445 302
e-mail: k.szmidt@sumaservice.pl
– przedstawiciel handlowy – higiena region Świnoujście

 

Dział projektowy:

Daniel Żurek tel. 500 130 060
e-mail: d.zurek@sumaservice.pl
– wyposażenie gastronomii

Adam Smelkowski tel. 502 319 091
e-mail: a.smelkowski@sumaservice.pl
– wyposażenie gastronomii + pralnie

 

Formularz kontaktowy

napisz do nas!